Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Działka nad bulwarami pozostanie pusta

Główne zdjęcie
Bulwary nad Narwią. A nad nimi pusta działka, której od lat nie może sprzedać Łomża. (fot. Adam Babiel)

Nikt nie chce kupić miejskiej działki znajdujące się tuż przy bulwarach i porcie nad Narwią w Łomży. Nie pomogło ani ubiegłoroczne dopuszczenie budowy na działce bloków, ani seria obniżek ceny w sumie o niemal 1/4. Kolejny przetarg na jej sprzedaż kończy się fiaskiem, bo nikt nie wpłacił wymaganego wadium.

Pierwsze przetargi na oddanie działki przy ul. Rybaki 19 odbywały się jeszcze w 2010 roku. Wówczas jednak miasto chciało działkę oddać w użytkowanie wieczyste ale tylko pod budowę hotelu ze SPA Choć zmieniły się władze miasta, obniżano cenę, a prezydent Mieczysław Czerniawski w poszukiwaniu hotelowych inwestorów udał się nawet do Chin, nic z tego nie wyszło. Wystarczającą zachętę nie było nawet dopuszczenie na niej budowy bloków, ani znaczące obniżenie ceny, która początkowo sięgała 1,75 mln zł (netto), a ostatnio już tylko niewiele ponad  1,3 mln zł. 
Przetarg z tą ceną miał odbyć się jutro, ale go nie będzie. Znowu nikt nie wpłacił wadium.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę