Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

25 lat wolności: Józef Kosiorek

Główne zdjęcie
Józef Kosiorek (fot. Marek Maliszewski)

- Poprzez cele, marzenia i pracę dochodzimy do sukcesu - – mówi Józef Kosiorek, jeden z największych przedsiębiorców z Łomży. Pierwszym obrazkiem odradzającej się po wyborach 4 czerwca 1989 roku wolności jest dla niego pierwszy premier wolnej Polski (Tadeusz) Mazowiecki ze znaczkiem wiktorii. Wówczas Józef Kosiorek miał 30 lat.


Józef Kosiorek ur. w 1959r., jest założycielem i prezesem zarządu firmy Fargotex. Stworzona w 1999 roku w Łomży spółka, jest dziś czołowym dostawcą tkanin meblowych w Polsce i za granicą. Józef Kosiorek planuje, że w niedalekiej przyszłości jego firma będzie obsługiwała wszystkie kraje Europy, a nawet wyjdzie poza nią.

Pokrewne (tag): 25 lat wolności

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę