sobota, 23 lutego 2019 napisz DONOS@

25 lat wolności: Józef Kosiorek

- Poprzez cele, marzenia i pracę dochodzimy do sukcesu - – mówi Józef Kosiorek, jeden z największych przedsiębiorców z Łomży. Pierwszym obrazkiem odradzającej się po wyborach 4 czerwca 1989 roku wolności jest dla niego pierwszy premier wolnej Polski (Tadeusz) Mazowiecki ze znaczkiem wiktorii. Wówczas Józef Kosiorek miał 30 lat.

Józef Kosiorek (fot. Marek Maliszewski)
Józef Kosiorek (fot. Marek Maliszewski)


Józef Kosiorek ur. w 1959r., jest założycielem i prezesem zarządu firmy Fargotex. Stworzona w 1999 roku w Łomży spółka, jest dziś czołowym dostawcą tkanin meblowych w Polsce i za granicą. Józef Kosiorek planuje, że w niedalekiej przyszłości jego firma będzie obsługiwała wszystkie kraje Europy, a nawet wyjdzie poza nią.

Pokrewne (tag): 25 lat wolności

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę