Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

25 lat wolności: Marek Romanowski

Główne zdjęcie
Marek Romanowski (fot. Marek Maliszewski)

- O wolność trzeba cały czas walczyć, bo państwo ma coraz większe zakusy, aby tę wolność nam ograniczać – mówi Marek Romanowski, prywatny przedsiębiorca z Łomży Choć cieszy się z odzyskanej przez Polskę przed ćwierć wiekiem wolności, mówi że dziś - my Polacy - nie jesteśmy jeszcze wolni.

Marek Romanowski (ur. 1973 r.) pracował w kilku korporacjach, od przedstawiciela handlowego po osobę pełniącą funkcję dyrektora sprzedaży Telekomunikacji Polskiej. Od 1998 roku działa jako prywatny przedsiębiorca. Mieszkając w Łomży jest właścicielem lub współwłaścicielem kilku spółek działających nie tylko w kraju, ale i poza granicami.
Od kilku lat organizuje i współfinansuje „Projekt Zaścianek” w ramach którego spotykają się i działają młodzi, ambitni ludzie, chcący krzewić ideę wolności osobistej i gospodarczej. (Malowanie głowy Robert Sokołowski)

Pokrewne (tag): 25 lat wolności

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę