Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Przedsiębiorczy przedszkolak

Co to znaczy przedsiębiorczy przedszkolak? Czterolatki szukały odpowiedzi na to pytanie podczas wycieczek, w czasie zajęć z nauczycielem oraz bawiąc się w zabawy, w których mogły naśladować role dorosłych.

Poznały środki płatnicze niezbędne w codziennych zakupach, banknoty, monety, karty bankomatowe. Dowiedziały się gdzie i w jaki sposób nimi płacimy. Przedsiębiorczy przedszkolak to oszczędny przedszkolak. Dzieci dowiedziały się jakie są sposoby oszczędzania oraz do czego służy świnka skarbonka. Potrafiły rozdysponować otrzymanymi monetami podczas zabawy w sklep. Na zakończenie tygodnia przedsiębiorczości wszystkie czterolatki odwiedziły bank znajdujący się w sąsiedztwie przedszkola.

 

Autor tekstu: Izabela Sztejno

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 06 czerwca 2014 18:46
Data ostatniej edycji: pt, 06 czerwca 2014 19:40:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę