Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

25 lat wolności: Joanna Zawłocka

Główne zdjęcie
Joanna Ewa Zawłocka (fot. Marek Maliszewski)

- Tak naprawdę, to nie mam pojęcia, czym jest wolny kraj, dlatego że nigdy, na szczęście, nie doświadczyłam kraju, który jest zniewolony – wyznaje Joanna Zawłocka z Łomży. Joanna Zawłocka ma 25 lat. Jest wokalistką alternatywnej grupy Miąższ z Lublina, z którą wydała dwie płyty oraz występowała na scenach kilku ważnych w kraju festiwali.

Joanna Zawłocka urodziła się w 1989 roku. Absolwentka łomżyńskiego Katolickiego Liceum studiowała polonistykę i etykę w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Tam też związała się z muzykami z którymi stworzyła grupę Miąższ. W niespełna sześcioletniej karierze Joanna Zawłocka i Miąższ nagrali dwie płyty: „Miąższ” (2012) oraz „Stop GMO” (2014). Występowali także na tak liczących się w świecie muzycznym festiwalach, jak Fama 2010, zdobywając główną nagrodę Trójząb Neptuna, Opole 2011, Open'er Festival 2012 czy – kilka dni temu – Sopot Top Trendy 2014.

Pokrewne (tag): 25 lat wolności

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę