Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Profesjonalna plantacja konopi w domu na wsi

Policjanci zlikwidowali kolejną nielegalną plantację konopi indyjskich, z których wytwarza się narkotyk marihuanę. Tym razem komfortowe warunki wzrostu rośliny miały zapewnione w jednym z domów pod Wysokiem Mazowieckiem. Plantacja znajdowała się w namiotach z systemem nawadniania, wentylacji i ogrzewania roślin. Zatrzymano także 33-letniego właściciela plantacji, któremu za uprawę znacznej ilości konopi indyjskich grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Profesjonalna plantacja konopi w domu na wsi

źródło: KWP Białystok


Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem funkcjonariusze z tej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Kobylin Borzymy może uprawiać w domu konopie indyjskie. Wczoraj mundurowi weszli do tego domu i potwierdzały te informacje. Wewnątrz znajdowały się trzy namioty w których rośliny miały zapewnione optymalne warunki do szybkiego wzrostu. Znajdowały się tam specjalne nawozy oraz sprzęt do nawadniania, wentylacji i ogrzewania roślin. Policjanci zabezpieczyli na miejscu 70 krzaków konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu, dochodzących nawet do metra wysokości oraz susz tej rośliny o łącznej wadze prawie 2 kg.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę