Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zagrzmi i popada...

Nawet do 25 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni może spaść dziś w regionie. Meteorolodzy ostrzegają przed burzami, także z gradem, które mogą występować na obszarze województwa podlaskiego.

Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk biura IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku w wydanym rano ostrzeżeniu przed burzami z gradem 
prognozuje, na obszarze województwa podlaskiego w godzinach od 10:30 do 22:30 wystąpienie burz, podczas których opady deszczu mogą osiągnąć 25 mm a wiatr może osiągać w porywach 70 km/h. Lokalnie możliwe opady gradu.
Synoptyk nadając zjawisku pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia określił prawdopodobieństwo jego wystąpienia na 90%.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę