Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 maja 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Angielski reality show grany w Łomży

Główne zdjęcie

Lomżyńska ekipa C.T.Group wzięła udział w nagraniu do emitowanego w angielskim kanale Channel 4 od 2005 roku programu reality show COACH TRIP. Prowadzący Brendan Sheerin zabiera na wycieczkę autokarową, przede wszystkim po Europie, ale także byli w Azji i Afryce, mieszkańców z różnych zakątków Anglii i stawia przed nimi zwariowane wyzwania. Wczoraj w Miejskim Domu Kultury–Domu Środowisk Twórczych w Łomży, pod okiem Marka Kisiela musieli nauczyć się tańczyć break dance.

Jak relacjonuje Marek Kisiel, twórca odnoszącej światowe sukcesy ekipy C.T.Group uczestnicy COACH TRIP zostali podzieleni na dwa zespoły, które łomżyńscy krejzujący nauczyli podstawowych kroków i figur. Następnie obie grupy rywalizowały ze sobą na zasadzie battle czyli walki, w której zwycięzcy przechodzą do dalszego etapu, a przegrani muszą zmierzyć się w ekstremalnej dogrywce… 
Emisja nagrywanego w Łomży programu zaplanowana jest na przełomie sierpnia i września

200512105411.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę