Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek w Piątnicy. Kierowca wypadł z auta

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do jakiego doszło około godziny 20.30 w Piątnicy. Ze wstępnych informacji wynika, że wjeżdżając do tej miejscowości od strony Marianowa kierowca forda mondeo, wyprzedzając w miejscu niedozwolonym, stracił panowanie nad autem, które zjechało z jezdni, najprawdopodobniej kilkakrotnie dachowało, po czym jeszcze uderzyło w samochody zaparkowane przed hotelem Belfort. Kierowca mondeo – młody mężczyzna - wypadł z samochodu i w stanie ciężkim został zabrany do szpitala.

Świadkowie wypadku mówią, że samochód jechał bardzo szybko. Wraz z kierowcą do szpitala trafiły dwie osoby z czterech pasażerów forda. Samochód jest na kolneńskich numerach rejestracyjnych. Na miejscu pracują policjanci, ale droga krajowa nr 61 na której doszło do wypadku nie jest zablokowana.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę