Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Narkotyki z lasu

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Policjanci wydziału kryminalnego wysokomazowieckiej Policji zlikwidowali plantację konopi. Były one uprawiane w lesie oraz na łące w pobliżu miejscowości Kobylin Borzymy. Na wcześniej przygotowanych i nawożonych poletkach rosło około stu roślin. Policjanci zatrzymali też czterech młodych mężczyzn w wieku od 17 do 24 lat podejrzanych o ich uprawę.

Ponadto - jak informuje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem - policjanci nieopodal plantacji, na łące, znaleźli kolejne 4 krzaki konopi i zatrzymali związanego z ich uprawą 21-latka, który jak się okazało już wcześniej karany był za przestępstwa narkotykowe.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę