Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Nie ma wolności bez „Solidarności”

Nie ma wolności bez „Solidarności” przypominają działacze łomżyńskiego oddziału NSZZ „Solidarności” w pełni popierając przewodniczącego związku Piotra Dudę, który komentując nie zaproszenie związku na oficjalne obchody z okazji 25. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku ocenia są one „świętem władzy”, a nie upamiętnieniem społeczeństwa uczestniczącego w tych ważnych wydarzeniach. - Odbywające się uroczystości bez formalnego współudziału NSZZ „Solidarność” stają się karykaturalne, pozbawione wewnętrznej siły ducha Solidarności i Wolności – powtarza słowa przewodniczącego Henryk Piekarki, szef łomżyńskiej „Solidarności”.

W przesłanym nam stanowisku „Łomżyńskiej Solidarności” czytamy, że świadome pominięcie „Solidarności” podczas obchodów, to celowa polityczna decyzja obecnie rządzących, w odwecie za walkę o prawa pracownicze i obywatelskie. Tym bardziej na ponury chichot historii zakrawa fakt, że nadal po 25 latach w wolnej Polsce, za działalność związkową, przy obojętności władzy, szykanuje się i wyrzuca ludzi z pracy.
- Nie ma wolności bez „Solidarności” - przypominają działacze „Solidarności”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę