Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poseł Bogucki wrócił do PiS

Poseł Jacek Bogucki, który trzy tygodnie temu wystąpił z klubu parlamentarnego i partii Solidarna Polska (Zbigniewa Ziobro) został przyjęty na członka Prawa i Sprawiedliwości. Decyzja zapadła podczas poniedziałkowego posiedzenia Zarządu Okręgu PiS w Białymstoku.

Pochodzący z okolic Wysokiego Mazowieckiego poseł Jacek Bogucki, który był szef regionalnych struktur Solidarnej Polski, tak jak wszyscy parlamentarzyści tej partii został wybrany do Sejmu z listy PiS. Już opuszczając szeregi SP tuż przed eurowyborami Bogucki przekonywał, że „jedyną partią, która jest realną alternatywą wobec złych rządów Donalda Tuska jest Prawo i Sprawiedliwość”.

Jacek Bogucki w Sejmie zasiada od 2005 r. Zawsze był wybierany z listy Prawa i Sprawiedliwości. W 2007 roku, gdy premierem był Jarosława Kaczyńskiego Bogucki wszedł nawet do rządu jako wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę