Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

„Morski świat przyszłości” widziany z Łomży

Główne zdjęcie
nagrodzona praca

Agnieszka Żyjewska, 15-letnia uczennica z kl. II c Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży, zajęła drugie miejsce wśród gimnazjalistów w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Morski świat przyszłości”. Za swoją pracę łomżanka dostała „cały plecak” nagród w tym tablet. Organizatorem konkurs było Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, a laureatów nagrodzono w Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej w Warszawie w trakcie spotkania w ramach krajowych obchodów Europejskiego dnia Morza 2014.

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat; uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, podopiecznych świetlic środowiskowych, ognisk wychowawczych i innych organizacji prowadzących pracę środowiskową na rzecz dzieci i młodzieży. W sumie nadesłano aż 4388 prac z całej Polski. Komisja konkursowa w każdej z trzech kategorii wiekowych wybrała trzy najlepsze dzieła młodych autorów oraz wyróżniła łącznie 60 prac. Obraz Agnieszki Żyjewskiej, który powstał na zajęciach koła plastycznego prowadzonego przez panią Krystynę Kamińską, i zajął drugie miejsce w grupie wiekowej 14-16 lat .
Nagrodę uczennica „jedynki” odbierała z rąk Doroty Pyć Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju oraz Konstantego Oświęcimskiego przewodniczącego Parlamentarnego zespołu ds. Gospodarki Morskiej.

Foto: nagrodzona praca
Foto:
Foto: Agnieszka Żyjewska z Krystyną Kamińską
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę