Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 sierpnia 2022 napisz DONOS@

CBA zawiadomiło prokuraturę ws. oświadczeń majątkowych wicewojewody

CBA zawiadomiło białostocką prokuraturę okręgową o podejrzeniu popełnienia przestępstwa podania nieprawdziwych informacji w oświadczeniach majątkowych wicewojewody podlaskiego Wojciecha Dzierzgowskiego. Informację podała PAP powołując się na rzecznika CBA Jacka Dobrzyńskiego.

- Centralne Biuro Antykorupcyjne skierowało do Prokuratury Okręgowej w Białymstoku zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa podania nieprawdy w oświadczeniach majątkowych oraz składania nierzetelnych wniosków o uzyskanie kredytów i pożyczek bankowych - powiedział Dobrzyński.

Zawiadomienie zostało skierowane do prokuratury w piątek. Rzecznik CBA dodał, że sprawa ma związek z zakończoną przez Biuro analizą oświadczeń majątkowych składanych przez wicewojewodę podlaskiego.

Prokuratura Okręgowa w Białymstoku w poniedziałek potwierdziła jedynie, że takie zawiadomienie do niej wpłynęło, ale nie podaje żadnych szczegółów.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę