Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Dwa pożary o poranku w Łomży

Główne zdjęcie
Pożar ciężarówki na ul. Wąskiej

Dwa razy wezwania do pożarów odebrali łomżyńscy strażacy w poniedziałkowy poranek. Najpierw – ok. 7.30 – zostali wezwani do gaszenia pożaru w stolarni przy ul. Poligonowej, a 11 minut później odebrali zgłoszenie o pożarze ciężarówki na ul. Wąskiej. W obu zdarzeniach na szczęście nikt z ludzi nie ucierpiał.

Do gaszenie pożaru w stolarni dyżurny łomżyńskiej straży wysłał trzy zastępy strażaków. Jak się okazało paliły się trociny w dużym kontenerze. Sytuację szybko udało się opanować i nie ma tam już zagrożenia. 

Większe straty są natomiast w drugim pożarze. Przy ul. Wąskiej zapaliła się kabina ciągnika siodłowego. Na miejsce zostały skierowane dwie jednostki straży. Także tu strażacy już ugasili pożar, ale praktycznie cała kabina się spaliła.

Foto: Pożar ciężarówki na ul. Wąskiej
Foto: Pożar ciężarówki na ul. Wąskiej
Foto: Pożar ciężarówki na ul. Wąskiej
Foto: Pożar ciężarówki na ul. Wąskiej

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę