Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Dwa pożary o poranku w Łomży

Główne zdjęcie
Pożar ciężarówki na ul. Wąskiej

Dwa razy wezwania do pożarów odebrali łomżyńscy strażacy w poniedziałkowy poranek. Najpierw – ok. 7.30 – zostali wezwani do gaszenia pożaru w stolarni przy ul. Poligonowej, a 11 minut później odebrali zgłoszenie o pożarze ciężarówki na ul. Wąskiej. W obu zdarzeniach na szczęście nikt z ludzi nie ucierpiał.

Do gaszenie pożaru w stolarni dyżurny łomżyńskiej straży wysłał trzy zastępy strażaków. Jak się okazało paliły się trociny w dużym kontenerze. Sytuację szybko udało się opanować i nie ma tam już zagrożenia. 

Większe straty są natomiast w drugim pożarze. Przy ul. Wąskiej zapaliła się kabina ciągnika siodłowego. Na miejsce zostały skierowane dwie jednostki straży. Także tu strażacy już ugasili pożar, ale praktycznie cała kabina się spaliła.

230804070022.gif
Foto: Pożar ciężarówki na ul. Wąskiej
Foto: Pożar ciężarówki na ul. Wąskiej
Foto: Pożar ciężarówki na ul. Wąskiej
Foto: Pożar ciężarówki na ul. Wąskiej

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę