Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dni adaptacyjne

W naszym przedszkolu w dniach od 9 - 11 czerwca 2014r zostaną zorganizowane dni adaptacyjne dla dzieci, które po raz pierwszy przyjdą do przedszkola od nowego roku szkolnego 2014/2015. Dzieci wraz z Rodzicami będą poznawały przedszkole, sale, zabawki i oczywiście panie. Obejrzą przedstawienie teatralne pt. „W krainie Zdrowia” w wykonaniu starszaków. Wspólne zabawy dostarczą dzieciom wiele radości i zachęcą ich do ponownego odwiedzenia. Serdecznie zapraszamy.

Agata Komorowska
nie, 01 czerwca 2014 18:12
Data ostatniej edycji: nie, 01 czerwca 2014 22:42:32

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę