Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Uwaga na oszustów - znowu próbują!!!

Policjanci szukają dwóch kobiet i dwóch mężczyzn, przez których dwie mieszkanki Łomży straciły ponad 4 tysiące złotych. Kobiety podawały się za pracownice ZUS – u a mężczyźni za pracowników spółdzielni mieszkaniowej. Do obu oszustw doszło w ubiegłym tygodniu.

Do mieszkającej samotnie 67 – latki zapukały dwie kobiety. Podając się za pracownice ZUS – u, chciały zbadać stan zdrowie 67 – latki.  Podczas gdy jedna z kobiet „badała” poszkodowaną, druga szabrowała mieszkanie. Dopiero po tym jak kobiety wyszły, 67 – latka zorientowała się, że wraz z fałszywymi urzędniczkami zniknęła jej biżuteria jak też znajdujące się w barku pieniądze. Niewinnie wyglądająca wizyta skończyła się utratą ponad 3 tysięcy złotych. Pokrzywdzona natychmiast po tym zajściu powiadomiła policję. Do kolejnego, tego typu, zdarzenia doszło po godzinie 13.30. Do 81 – letniej mieszkanki miasta zapukało dwóch mężczyzn, podających się za pracowników spółdzielni. Mężczyźni sprawdzali stan liczników i opuścili mieszkanie. Dopiero po jakimś czasie staruszka zorientowała się, że wraz z panami zniknęło jej 1000 złotych. Teraz łomżyńscy mundurowi szukają oszustów.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę