Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

OSM Piątnica idzie do telewizji

Główne zdjęcie
Jogurty typu greckiego OSM Piatnica, które maja być reklamowane także w telewizji

1 czerwca ma rozpocząć się ogólnopolska kampania promująca Jogurty typu greckiego z OSM Piątnica. Będzie to pierwsza kampania reklamowa w długoletniej historii spółdzielni. Kampania obejmie m.in. telewizję, internet i kino i potrwa do 13 lipca.

OSM Piątnica to dziś czwarta pod względem wielkości mleczarnia w Polsce. Jej ubiegłoroczne przychody zamknęły się na poziomie ok. 872 mln zł. Swą pozycję na rynku spółdzielnia zawdzięcza przede wszystkim wprowadzonemu do sprzedaży w 1992 roku serkowi wiejskiemu, oraz śmietanom, których produkcji jest krajowym liderem runku. Teraz OSM Piątnica chce zawojować warty około 2 mld zł rynek jogurtów. Mleczarnia w ubiegłym roku wprowadziła na rynek dwa jogurty naturalne, a wiosną tego roku do sprzedaży trafiły pozbawione tłuszczu, i o wysokiej zawartości białka Jogurty typu greckiego. I właśnie celem kampanii reklamowej ma być ich promocja.  Jakie to będą działania reklamowe tego póki co spółdzielnia nie chce zdradzać. Wiadomo, że spoty OSM Piątnica mają pojawiać się m.in. w telewizji. Za kreację mleczarni odpowiada warszawska agencja Walk.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę