Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na dwóch gazach

Pięciu kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu zatrzymali w weekend łomżyńscy policjanci. Niechlubnym rekordzistą w tym gronie okazał się 46-letni mieszkaniec gminy Łomża, który w sobotę w Konarzycach kierował volvo. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 2,5 promila alkoholu, w związku z czym 46-latek stracił prawo jazdy.

Niewiele mniej, bo po 1,9 promila mieli 28 i 37-latek. Mężczyźni, w takim stanie, poruszali się po drogach powiatu skuterami, nie mając do tego stosownych uprawnień. Brakiem wyobraźni wykazał się również 31-letni kierowca hondy, u którego urządzenie wykazało 1,7 promila. Okazało się także, że mężczyzna nie posiada prawa jazy. Na jazdę pod wpływem alkoholu zdecydował się również 63-letni kierowca forda, u którego alkomat wykazał 1,4 promila.
Wszyscy mężczyźni zatrzymani za jazdę w stanie nietrzeźwości będą odpowiadać przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę