Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Agnieszka Muzyk: „za każdym z oddanych głosów stoi życzliwy mi człowiek. Dziękuję.”

Główne zdjęcie
Agnieszka Muzyk

- W niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego głosowało na mnie 2 384 mieszkańców Łomży, pobliskich miejscowości i całego regionu. Jest to dla mnie ogromny dowód zaufania i życzliwości. Każdemu z głosujących na mnie, z osobna, serdecznie dziękuję – mówi Agnieszka Muzyk. - W mojej ocenie, jak też wielu innych jest to świetny wynik zważywszy na frekwencję wyborczą, która wyniosła tylko około 20%.

Bardzo dziękuję za okazywaną mi podczas kampanii życzliwość, za słowa otuchy, jak i konkretne działania wspierające. 
Uzyskany wynik to dla mnie ogromny kapitał zaufania, tym bardziej cenny, że za każdym z oddanych głosów stoi życzliwy mi człowiek. 

Dziękuję wszystkim, którzy w sposób bezinteresowny pomogli w mojej kampanii. Kampanii, która bardziej niż na zmasowanych akcjach marketingowo-reklamowych, opierała się na dobrych relacjach międzyludzkich, posiadanym kapitale społecznym, na życzliwości do mojej osoby. Tym bardziej jest to cenny dla mnie wynik. 

Gratuluję wygranych wyborów profesorowi Karolowi Karskiemu startującemu z tej samej listy Prawa i Sprawiedliwości. Życzę sukcesów w pracy na rzecz Polski.

Agnieszka Barbara Muzyk

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę