Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Dla mam od The BL Blues Band

Mama jest pierwszym słowem wypowiadanym przez dziecko. Dziś 26 maja Dzień Matki. To jedno z najpiękniejszych świat w roku. Z tej okazji łomżyński zespół BL Blues Band przygotował odświeżoną wersje piosenki MAMA do słów i muzyki Mariusza Brzostowskiego.

- Aby dotrzeć z piosenką w fajny sposób zapytaliśmy łomżyńskie mamy czy chciałyby wystąpić w video do filmu – opowiada Bartek Leszczyński z BL Blues Band. - Nie jest to klasyczny teledysk ze scenariuszem. Chcieliśmy ukazać piękno relacji i codzienność. Pomysł pojawił się w ubiegłą środę. Do soboty kilkanaście mam zgłosiło na facebook-u chęć wystąpienia w filmie. Była to bardzo spontaniczna akcja. Całość została nagrana wczoraj. 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę