Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Złoto i srebro Karoliny Mroczkowskiej na Mistrzostwach Europy

Główne zdjęcie
Karolina Mroczkowska

394 zawodników z 20 państw rywalizowało o prymat starego kontynentu podczas rozegranych w Varnie (Bułgaria) 28 Mistrzostw Europy Seniorów oraz 8 Mistrzostw Europy Juniorów Karate Kyokushin. W tej grupie świetnie zaprezentowała się zawodniczka Łomżyńskiego Klubu Karate Karolina Mroczkowska, która zdobyła dwa cenne medale.

- Jest to tym większy sukces, że jej jako jedynej wśród seniorów i juniorów udało się podczas mistrzostw zdobyć medale w dwóch różnych konkurencjach – podkreśla Dariusz Syrnicki, trener i prezes ŁKK. - Należy nadmienić, iż na podwójny start zdecydowało się kilkadziesiąt osób. Nasza zawodniczka  przede wszystkim obroniła tytuł mistrzyni z ubiegłego roku w walkach  (jap. kumite) oraz zdobyła srebrny medal w układach  (jap. kata) poprawiając lokatę o jedno „oczko”, rok temu zdobyła brąz.  
W reprezentacji Polski podczas ME wystartowały też dwie inne łomżanki Klaudia Lanczewska w konkurencji kata juniorów plasując się na 5 miejscu w stawce  23 zawodniczek, oraz Klaudia Gawryś w konkurencji kumite wagi ciężkiej młodziczek. Niestety w pierwszej walce trafiła na zwyciężczynię kategorii, zawodniczkę z Rosji, której uległa po dość wyrównam pojedynku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę