Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Burze z gradem

Barbara Jakubowska dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed burzami z gradem, które w niedzielę po południu, wieczorem i w nocy mogą wystąpić nad województwem podlaskim. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska synoptyk określiła na 90%

Ostrzeżenie wydane zostało dla obszaru całego województwa podlaskiego i ważne jest dziś, w niedzielę 25 maja od godz. 13:00 do godz. 24:00. Barbara Jakubowska prognozuje w tym czasie wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą od 10 mm do 25 mm, lokalnie do 40 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 75 km/h. Lokalnie opady gradu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę