Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ciało mężczyzny wyłowiono z Narwi

Łomżyńscy strażacy wyłowili z Narwi ciało mężczyzny. O tym, że jest w wodzie, w okolicach Czarnocina, poinformował policjantów jeden z wędkarzy. Jak powiedziała Polskiemu Radiu Białystok oficer prasowa KMP w Łomży Ewelina Szlesińska na miejsce pojechali funkcjonariusze z grupy dochodzeniowej.

Według ich wstępnych ustaleń wyłowione zostało ciało mężczyzny w wieku około 50 lat. Teraz policjanci próbują ustalić jego tożsamość.

Sprawdzają m.in. informacje o zaginięciach osób w podobnym wieku. (pw/wsz)

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę