Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Nowa prezes Sądu Rejonowego w Łomży

Sędzia Edyta Dorota Piorunek została powołana na nowego prezesa Sądu Rejonowego w Łomży. Na stanowisku zastąpiła sędziego Mariusza Dmochowskiego, który sprawował tę funkcję przez dwie kolejne kadencje.

Sędzia Edyta Piorunek sędzią Sądu Rejonowego w Łomży jest od 10 lat. Ostatnio pełniła funkcje przewodniczącej Wydziału Rodzinny i Nieletnich. 
Na stanowisko prezesa Sądu Rejonowego w Łomży została powołana przez prezesa Sądu Apelacyjnego w Białymstoku po pozytywnej opinii Krajowej Rady Sądowniczej. Wcześniej, podczas głosowania na zebraniu sędziów Sądu Rejonowego w Łomży, jej kandydaturę poparło 10 sędziów, 7 było przeciw, a 5 się wstrzymało do głosu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę