Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Nie ustąpił pierwszeństwa

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Osiem osób trafiło do szpitala w wyniku zderzenia opla vectry z volkswagenem transporterem, po którym volkswagen dachował. Ze wstępnych ustaleń policji wynika że młody, 20-letni kierowca vectry, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej miał wymusić pierwszeństwo przejazdu. Już zatrzymano mu prawo jazdy.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

jak przekazuje oficer prasowy KPP w Kolnie do wypadku doszło wczoraj około godz.19.00 na skrzyżowaniu dróg od miejscowości Ruda Skroda i Kąty w powiecie kolneńskim. Policjanci wstępnie ustalili, że 20-letni kierowca vectry, najprawdopodobniej, wymusił pierwszeństwo przejazdu wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. W wyniku tego doszło do zderzenia opla z volkswagenem transporterem, który dachował. Obaj kierujący oraz 6 pasażerów volkswagena trafiło z obrażeniami do szpitala, z których dwie osoby zostały hospitalizowane. Kierowcy byli trzeźwi. Kierującemu vectrą policjanci zatrzymali prawo jazdy za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.
Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają kolneńscy policjanci.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę