Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Zagrzmi i popada...

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzegają przed burzami z gradem, które mogą wystąpić nad regionem. Lokalnie może spaść nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni, a prędkość wiatru w porywach może wynieść 65 km/h.

Ostrzeżenie wydane przez dyżurnego synoptyka Wiesława Winnickiego dotyczy obszaru całego województwa podlaskiego. Ważne jest od dziś od godz. 16:00 do godziny 2:00 w nocy.
- Dzisiaj po południu, wieczorem oraz w nocy z 20 na 21.05. prognozuje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą od 10 mm do 25 mm, lokalnie do 40 mm, a wiatr osiągnie w porywach 65 km/h – podaje synoptyk, zaznaczając, że lokalnie mogą także wystąpić opady gradu.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska Wiesława Winnicki określił na 90% i nadał mu pierwszy stopień w trzystopniowej skali zagrożenia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę