Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Wbił mu nóż w plecy

27-letni mężczyzna został śmiertelnie ugodzony nożem w Kacprowie pod Grajewem. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę przed wieczorem. Jak mówi prokurator Maria Kudyba, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży sprawcą jest 40-letni Grzegorz W., który sam po zdarzeniu powiadomił policję. Mężczyzna został zatrzymany. Prokurator po przedstawieniu mu zarzutu zabójstwa najprawdopodobniej jeszcze dziś wystąpi do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 18.00 na terenie jednej z posesji w Kacprowie. Jak relacjonuje prokurator Kudyba 40-letni  Grzegorz W. zadzwonił na policję i powiadomił, że ugodził nożem mężczyznę, który wtargnął do jego domu. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia zobaczyli na schodach domu leżącego mężczyznę z ostrzem noża wbitym po lewej stronie. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Zabity to 27-letni Szymon K.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że między mężczyznami doszło do sprzeczki. Grzegorz W. wypychał  z domu przybysza i w pewnym momencie uderzył go nożem w plecy -  mówi prokurator Maria Kudyba.
Nożownik został natychmiast zatrzymany przez policję. Ma usłyszeć zarzut zabójstwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę