Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prokuratura bada okoliczności śmierci noworodka

Łomżyńska prokuratura sprawdza okoliczności śmierci noworodka urodzonego w jednej z miejscowości, w gminie Mały Płock. Dziecko przyszło na świat w sobotę (17.05) a poród rozpoczął się kiedy matka dziecka wykonywała prace domowe. Na miejsce została wezwana karetka, ale lekarz, który przyjechał stwierdził zgon dziecka. Miał jednak wątpliwości w jakich okolicznościach zmarło, dlatego powiadomił policję.

Jak powiedziała Polskiemu Radiu Białystok, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Łomży, Maria Kudyba, postępowanie jest prowadzone w sprawie, a nie przeciwko komuś. Ma tylko wyjaśnić jakie były przyczyny śmierci dziecka.

Prokurator prowadzący sprawę rozmawiał z jego matką, ale nie zastosował wobec niej żadnych ograniczeń. Wstępne ustalenia będą najprawdopodobniej znane w środę (21.05), kiedy śledczy będą mieli wyniki sekcji zwłok noworodka.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę