Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Motocyklista gnał o 90 km/h za szybko

„To moja czysta głupota” – tak miał skwitował swoje postępowanie 23-letni motocyklista z Ostrołęki, którego za przekroczenie prędkości zatrzymali łomżyńscy policjanci. Drogą Ostrołęka – Łomża pędził nawet 177 km/h.

Motocyklista przekroczył prędkość o blisko 90 km/h

źródło: KMP Łomża


Motocyklistę policjanci zatrzymali w ubiegły czwartek w rejonie miejscowości Sierzputy Młode (krajowa 61). Kierujący jednośladem w miejscy gdzie dopuszczalna prędkość maksymalna wynosi 90 km/h jechał ponad 177 km/h. 
Okazało się, że kierowca to 23-letni mieszkaniec Ostrołęki. Z uwagi na powagę popełnionego przez 23-latka wykroczenia mundurowi zdecydowali o odstąpieniu od ukarania kierującego hondą 500 złotowym mandatem karnym i 10 pkt w następstwie sporządzenia wniosku o ukaranie do sądu z proponowaną grzywną 1200 złotych. 
Jak przekazują policjanci mężczyzna swoją brawurową jazdę skwitował słowami „To moja czysta głupota”.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę