Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wpadli gdy podlewał konopie

Policjanci zatrzymali 22-latka, który w pustostanie, w pobliżu swojego miejsca zamieszkania nielegalnie uprawiał konopie indyjskie. Na miejscu mundurowi zabezpieczyli 32 sadzonki takich roślin.

Mini plantacja rosła w jednym z opuszczonych budynków w gminie Turośl. O tym, że mogą tam być uprawiane  konopie indyjskie wynikała z wcześniejszych ustaleń kolneńskich policjantów. W czwartek postanowili sprawdzić to miejsce. I faktycznie w pustostanie mundurowi znaleźli uprawę, na której były 32 sztuki takich krzaków, oraz 22-latka, który akurat je podlewał. Mężczyzna w piątek usłyszał zarzut nielegalnej uprawy konopi. Prokurator wobec w/w zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę