Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Traktorzysta na dwóch gazach

- Gdzie ma Pan prawo jazdy? - pytali policjanci pijanego traktorzystę. - Jak to gdzie? Przecież dwa lata temu mi jej zabraliście – odpowiedział w z uśmiechem. I to nie dowcip, ale autentyczna historia. Tak mniej więcej miała wyglądać rozmowa jaką przeprowadzono w sobotę w okolicach Łomży. Pijany mężczyzna jechał ciągnikiem marki ursus c-360 drogą pomiędzy Nowymi Kupiskami a Mątwicą.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży do zatrzymania pijanego traktorzysty doszło w sobotę około godziny 13.20. Policjanci zatrzymali go, bo zauważyli, że przyczepa, która była podczepiona do ciągnika, którym jechał nie miała tablic rejestracyjnych. Okazało się że to chyba najmniejsze z przewinień kierowcy, choć przyczepa nie była wcale zarejestrowana. 54-letni kierowca był pijany – badanie wykazało, że kierował mając 0.8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów, a na pytanie o prawo jazdy z uśmiechem na twarzy miał odpowiedzieć policjantom, że dwa lata temu już mu je zabrali. 
Mężczyzna ponownie stanie przed sądem, by wytłumaczyć się z jazdy po pijanemu i bez zezwolenia.  Jak podaje Brulińska przed sądem stanie także trzech innych pijanych kierowców zatrzymanych w weekend  przez łomżyńskich policjantów. Rekordzista – 58-latek jechał oplem przez Łomżę mając w sobie  2,3 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali go na ul. Księcia Janusza.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę