Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sąd zatwierdził zatrzymanie prawa jazdy piratowi drogowemu

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Sąd Rejonowy w Zambrowie zatwierdził postanowieniem zatrzymanie prawa jazdy 37-latkowi, który pod koniec kwietnia jadąc obwodnicą Zambrowa przekroczył dozwolona prędkość aż o 105 km/h. Szybką jazdę uwiecznił wideorejestrator z policyjnego radiowozu.

Do zdarzenia doszło 25 kwietnia kilkanaście minut po godzinie 18.00. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie patrolując krajową ósemkę zauważyli osobowego volkswagena poruszającego się z bardzo dużą prędkością. Wideorejestrator w nieoznakowanym radiowozie pokazał, że kierowca passata w miejscu  dozwolonej prędkości  120 km/h, jechał 225 km/h. Zatrzymanemu do kontroli drogowej 37-letniemu kierowcy policjanci zatrzymali prawo jazdy oraz skierowali wniosek o ukaranie do Sądu. Jak podała policja 8 maja Sąd Rejonowy w Zambrowie II Wydział Karny postanowieniem  zatwierdził zatrzymanie prawa jazdy 37-letniemu kierującemu passatem.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę