Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Dziecko wbiegło przed mercedesa

8-letnia dziewczynka wbiegła wprost pod samochód. Do wypadku doszło wczoraj po południu na osiedlowej uliczce w okolicach bloku przy ul. Wojska Polskiego 161A. Dziewczynka z raną tłuczoną twarzy o ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do szpitala.

Ja przekazuje policja dziewczynka wybiegła zza wysokiego żywopłotu wprost pod koła mercedesa jadącego osiedlową uliczką. Kierowca, 49-letni mężczyzna nie miał szans na zatrzymanie samochodu. Auto uderzyło w dziewczynkę. 8-latka została zabrana do szpitala. Policja informuje, że doznała rany tłuczonej twarzy oraz ogólnych potłuczeń.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę