Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Zapraszamy na Piknik !

Serdecznie zapraszamy do naszego ogrodu dnia 21 maja 2014r na Piknik Rodzinny pod hasłem "RADOSNA PIĄTECZKA ZAWSZE BEZPIECZNA". Zaproszenie kierujemy zarówno do Rodziców i Dzieci obecnie uczęszczających do naszego przedszkola, jak również do Rodziców i Dzieci, które zostały przyjęte na nowy szkolny 2014/2015. W programie zaplanowaliśmy między innymi: wspólne zabawy dzieci i rodziców, konkursy, tańce , pokaz grupy karate, pokaz grupy ratowniczej, malowanie twarzy, ściankę wspinaczkową, dmuchany zamek oraz inne atrakcje. Wszystkich uczestników obowiązuje: DOBRY HUMOR I CHĘĆ DO ZABAWY !!!

Agata Komorowska
śr, 14 maja 2014 23:59
Data ostatniej edycji: cz, 15 maja 2014 00:40:05

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę