Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Miliony na remonty parafii z diecezji łomżyńskiej

Prawie 5 milionów złotych na remonty i modernizacje wykorzystały z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich parafie z diecezji łomżyńskiej leżące w granicach województwa podlaskiego. Najwyższą możliwą do zdobycia kwotę na projekt "Odnowa wsi" pozyskały kościoły w Hodyszewie (gm. Nowe Piekuty) i w Niedźwiadnej (gm. Szczuczyn), ale niewiele mniej zyskały z unijnego dofinansowania Wąsosz, Tykocin, Ciechanowiec i Piątnica.

W tym ostatnim przypadku dodatkowe pieniądze parafia dostała w ramach pozyskiwania pieniędzy przez Lokalne Grupy Działania.
Unijne pieniądze Kościół przeznaczał przede wszystkim na remonty zabytkowych budynków sakralnych i zagospodarowywanie terenu w ich otoczeniu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę