Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Niedosyt po przebiegnięciu 2046 stopni

Główne zdjęcie
Piotr Łobodziński

Piotr Łobodziński, zawodnik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża zajął drugie miejsce w Grand Prix of Taiwan - kolejnym biegu z cyklu Towerrunning World Cup. Bieg Taipei 101 Run Up rozgrywany na 91 piętrach (2046 stopni) najwyższego budynku w Tajpej, który kształtem przypomina palmę i jest jedną z wizytówek stolicy Tajwanu. Po ubiegłorocznym drugim miejscu zawodnik z Łomży stawiał sobie ambitne plany powalczenia o zwycięstwo w tegorocznej edycji imprezy. Prawie mu się ta sztuka udała - do zwycięstwa zabrakło jedynie 4 sekund.

Była to już 10 edycja jednych z największych zawodów w bieganiu po schodach. W tym roku wzięło w niej udział ponad 5000 uczestników. Bieg ponownie, trzeci raz z rzędu, wygrał australijski biegacz górski Mark Bourne. Drugi był Piotr Łobodziński, a na najniższym stopniu podium uplasował się reprezentant Niemiec - Christian Riedl. A więc podium wyglądało identycznie jak przed rokiem.
- Czuję pewien niedosyt, mam wrażenie, że mogłem pobiec szybciej, nawet w granicach 10:50 – ocenia Piotr Łobodziński. - Zacząłem dość spokojnie, chyba nawet zbyt spokojnie, dzięki czemu całą trasę biegło mi się bardzo dobrze, ale chyba nie dałem z siebie wszystkiego. No cóż, taki jest sport, za rok kolejna próba wygrania w Taipei.

Kolejny przystanek Piotrka w karuzeli towerrunning już w najbliższy piątek w Paryżu. Natomiast w niedzielę Grand Prix of Germany we Frankfurcie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę