Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Miliony na szpitale

Główne zdjęcie
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

Prawie dwa miliony złotych dotacji otrzyma szpital wojewódzki w Łomży. Pieniądze pochodzą z budżetu samorządu województwa podlaskiego, pod który podlega szpital. Mają zostać przeznaczone na dofinansowanie systemu zabezpieczeń i instalacji przeciwpożarowych.

Decyzję o przyznaniu dotacji łomżyńskiemu szpitalowi podczas wtorkowego posiedzenia podjął zarząd województwa podlaskiego. Podczas tego samego posiedzenia zdecydowano także o skierowaniu do realizacji wniosku dotyczącego przebudowy szpitala w Grajewie. Za ponad 7 milionów złotych ma tam powstać m.in. trzecia sala operacyjna. Szpital kupi też nowe wyposażenie do bloku operacyjnego i oddziału intensywnej opieki medycznej. Większość środków na tę inwestycję – 6 mln zł - to unijna dotacja w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Przebudowa szpitala w Grajewie znajdowała się na podstawowej liście projektów kluczowych, czyli najważniejszych, strategicznych inwestycji w regionie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę