Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ułożyli, rozebrali, znowu ułożą... aby było łatwiej

Cztery lata temu przy ul. Sikorskiego w okolicach skrzyżowania z ul. Senatorską położono nowy chodnik i ścieżkę rowerową. Kosztowało nas to bagatela 70 tysięcy złotych. Teraz wszystko co wtedy zrobiono rozebrano by ułożyć na nowo... Marnotrawstwo publicznych pieniędzy zbulwersowało jednego z czytelników, który w ubiegłym tygodniu przesłał nam zdjęcia obrazujące rozbierany chodnik. O wyjaśnienia od razu poprosiliśmy ratusz. Dziś przyszła odpowiedź... robi się to aby „ułatwić poruszanie się pieszych i rowerzystów”.

Oto zdjęcia przesłane przez jednego z czytelników 4lomza.pl, oraz odpowiedź Anny Sobocińskiej, rzeczniczki prezydenta:
Ciąg pieszo-rowerowy przy ul. Sikorskiego (870 m2) wybudowany został w 2010 roku za sumę ok. 70 000 zł. Realizowana obecnie przebudowa ul. Sikorskiego na odcinku od ul. Wąskiej do mostu Hubala przewiduje zmianę niwelety chodnika i ścieżki rowerowej, aby ułatwić poruszanie się pieszych i rowerzystów. Rozbiórka dotychczasowej kostki betonowej  była więc konieczna. Kostka (od budynku nr 320 (poniżej skrzyżowania z ul. Dworną - dop. red.) do ul. Zdrojowej) stanowi własność Miasta Łomża i trafia na bazę MPGKiM. Zostanie ona wykorzystana do przebudowy chodników ul. Sikorskiego.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę