Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Sarny pod kołami

Dwie kolizje z udziałem saren wydarzyły się wczoraj wieczorem w okolicy Łomży. Najpierw sarna wbiegła wprost pod koła skody jadącej drogą krajową nr 61, a niecałą godzinę później pod koła audi jadącego 63.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży na szczęście w obu zdarzeniach nikomu z podróżujących samochodami nic się nie stało. Ucierpiały za to samochody. Skoda jadąca 61. przed którą około godz. 19.20 wybiegła sarna ma uszkodzoną praktycznie całą lewą stronę. Znacznie mniejszych uszkodzeń – praktycznie jedynie urwane lewe lusterko - doznało audi, które „zahaczyło” sarnę przebiegającą przez jezdnię 63. Do tego zdarzenia doszło około godz. 20.15..
Policja podaje, że w miejscach gdzie doszło do zdarzeń z sarnami dozwolona jest jazda z prędkością 90 km/h.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę