Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Odpowie za kradzieże z włamaniem

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca gminy Piątnica podejrzanego o serię włamań do samochodów. Mężczyzna upodobał sobie jeden z lokali rozrywkowych i nocą włamywał się do zaparkowanych w jego pobliżu aut kradnąc głównie telefony, ubrania i pieniądze.

Jak podaje policja pierwsze włamanie miało miejsce w lutym. Wtedy to, jak ustalili mundurowi, po wybiciu szyby w stojącym w pobliżu jednego z lokali rozrywkowych seacie, skradziono dwie kurtki i portfel z pieniędzmi i dokumentami. Sprawca nie tylko włamał się do auta, ale też zniszczył jego karoserię. Kolejne dwa włamania do samochodów poprzez wybicie szyb miały miejsce na początku marca w pobliżu tego samego lokalu. Z zaparkowanych samochodów renault zniknęły między innymi telefony komórkowe, odzież oraz panel radiowy. Ostatnie zdarzenie miało miejsce na początku maja. Tym razem włamano się do stojącej na parkingu mazdy. Z wnętrza samochodu zniknęły pieniądze, wymontowano także radio i nawigację samochodową, które jak się potem okazało, sprawca porzucił podczas ucieczki przywłaszczając jedynie skradzione pieniądze. 

Ustalenia łomżyńskich funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania w piątek 26-latka. Mężczyzna, wczoraj usłyszał zarzuty. Teraz z swoje postępowanie odpowie przed sądem.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę