Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek w Piątnicy

Dwa samochody osobowe zderzyły się na wyjeździe z Piątnicy w kierunku Wizny i Jedwabnego. Po wypadku jedna z osób zakleszczona została w samochodzie dlatego na miejsce wezwano specjalistyczną jednostkę straży pożarnej. Trzy osoby, zostały przewiezione do szpitala. Ruch w miejscu wypadku jest utrudniony i odbywa się wahadło.

Do wypadku doszło przed godziną 9.00. Na skrzyżowaniu dróg zderzyły się dwa volkswageny.  Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji VW Passat zamierzając skręcić w lewo w kierunku Jeziorka nie udzielił pierwszeństwa przejazdy VW Golfowi jadącemu od strony Wizny.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę