Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Najlepsze w bitwie Hip Hop

Wiktoria Kosmowska zajęła pierwsze miejsce, a jej koleżanka Natalii Kisiel drugie miejsce w kategorii Hip Hop Kids battle podczas Ogólnopolski Turniej Tańca ROCK CREEK PARK. Turniej na którzy przyjechali tancerze z Wrocławia, Poznania, Ostrowa Wlkp, Środy Wlkp, Słubic, Radomia, Gorzowa Wlkp, Zielonej Góry, Kalisza oraz Łomży rozgrywanego w amfiteatrze Parku Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Obie docenione przez jury łomżanki to podopieczne Studia tańca B.K.STEP Marka Kisiela. Przekazuje on, że wszystkie konkurencje toczyły się na świeżym powietrzu co przyciągnęło liczną publiczność z całego miasta. Zawody sędziowali znani choreografowie i tancerze Hip Hop, Break Dance i Popping.: Ania Youya Jujka (Warszawa), Bartosz Skoora Bandura (Drezdenko/Gorzów Wlkp.), Tomasz WodaPop Berger (Ostrów Wlkp.).


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę