środa, 20 marca 2019 napisz DONOS@
tekst płatny

PKO Bank Polski S.A. nowa placówka przy ul. Pana Tadeusza 18

Jeśli cenisz swój czas, nie lubisz stać w kolejkach to ta informacja Ciebie ucieszy. Specjalnie na potrzeby zarówno stałych jak i nowych klientów PKO Banku Polskiego powstała w Łomży nowa placówka. Mieści się w samym środku miasta przy ulicy Pana Tadeusza 18 – w pobliżu dworca PKS, Szkoły Podstawowej nr 7 i sklepu LIDL.

PKO Bank Polski S.A. nowa placówka przy ul. Pana Tadeusza 18
PKO Bank Polski S.A. nowa placówka przy ul. Pana Tadeusza 18

W nowej placówce PKO Banku Polskiego przy ul. Pana Tadeusza 18 można załatwić niemal wszystkie sprawy, z którymi dotychczas trzeba było udać się do dużych oddziałów i... postać w kolejce. Nasza oferta obejmuje między innymi:  pożyczki i kredyty gotówkowe, konta bankowe,   lokaty terminowe, karty kredytowe, kredyty i pożyczki hipoteczne. Przy Pana Tadeusza 18 opłacisz również wszystkie swoje rachunki - za czynsz, prąd, wodę, telefon, podatki, ZUS - oraz uzyskasz informacje o dostępnych środkach na koncie prowadzonym w PKO Banku Polskim. U nas wypłacisz gotówkę ze swojego konta za pomocą karty bankomatowej, złożysz dyspozycję zlecenia stałego i polecenia zapłaty, zrealizujesz przelew, a także dokonasz innych formalności.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, a w soboty od godziny 9.00 do 13.00 . Przypominamy adres:  ul. Pana Tadeusza 18 , 18-400 Łomża
Zajrzyj również na naszą stronę internetową: www.agencja.pkobp.pl/gb07

UWAGA !
Jeśli jesteś zainteresowany produktem PKO Banku Polskiego możesz wysłać  SMS (według cennika Twojego operatora) o treści KONTAKT na numer kom. 500 818 613, a my skontaktujemy się z Tobą w godzinach pracy naszej placówki.

Dla klientów potrzebujących gotówki polecamy
Mini Ratka na dowolny cel
Teraz Mini Ratka na wyciągnięcie ręki:

 • do 23 000 zł wystarczy wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy i dowód osobisty,
 • niska rata,
 • bez dodatkowych zabezpieczeń i poręczycieli,
 • okres kredytowania od 1 do 96 miesięcy,
 • wypłata nawet tego samego dnia

A dodatkowo:

 • elastycznie ustalany dzień spłaty,
 • minimum  formalności

Nie przegap okazji! Odwiedź już dziś placówkę PKO Banku Polskiego przy ul. Pana Tadeusza 18 w Łomży i  załatw niezbędne formalności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę