Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

PKO Bank Polski S.A. nowa placówka przy ul. Pana Tadeusza 18

Główne zdjęcie
PKO Bank Polski S.A. nowa placówka przy ul. Pana Tadeusza 18

Jeśli cenisz swój czas, nie lubisz stać w kolejkach to ta informacja Ciebie ucieszy. Specjalnie na potrzeby zarówno stałych jak i nowych klientów PKO Banku Polskiego powstała w Łomży nowa placówka. Mieści się w samym środku miasta przy ulicy Pana Tadeusza 18 – w pobliżu dworca PKS, Szkoły Podstawowej nr 7 i sklepu LIDL.

W nowej placówce PKO Banku Polskiego przy ul. Pana Tadeusza 18 można załatwić niemal wszystkie sprawy, z którymi dotychczas trzeba było udać się do dużych oddziałów i... postać w kolejce. Nasza oferta obejmuje między innymi:  pożyczki i kredyty gotówkowe, konta bankowe,   lokaty terminowe, karty kredytowe, kredyty i pożyczki hipoteczne. Przy Pana Tadeusza 18 opłacisz również wszystkie swoje rachunki - za czynsz, prąd, wodę, telefon, podatki, ZUS - oraz uzyskasz informacje o dostępnych środkach na koncie prowadzonym w PKO Banku Polskim. U nas wypłacisz gotówkę ze swojego konta za pomocą karty bankomatowej, złożysz dyspozycję zlecenia stałego i polecenia zapłaty, zrealizujesz przelew, a także dokonasz innych formalności.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, a w soboty od godziny 9.00 do 13.00 . Przypominamy adres:  ul. Pana Tadeusza 18 , 18-400 Łomża
Zajrzyj również na naszą stronę internetową: www.agencja.pkobp.pl/gb07

UWAGA !
Jeśli jesteś zainteresowany produktem PKO Banku Polskiego możesz wysłać  SMS (według cennika Twojego operatora) o treści KONTAKT na numer kom. 500 818 613, a my skontaktujemy się z Tobą w godzinach pracy naszej placówki.

Dla klientów potrzebujących gotówki polecamy
Mini Ratka na dowolny cel
Teraz Mini Ratka na wyciągnięcie ręki:

 • do 23 000 zł wystarczy wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy i dowód osobisty,
 • niska rata,
 • bez dodatkowych zabezpieczeń i poręczycieli,
 • okres kredytowania od 1 do 96 miesięcy,
 • wypłata nawet tego samego dnia

A dodatkowo:

 • elastycznie ustalany dzień spłaty,
 • minimum  formalności

Nie przegap okazji! Odwiedź już dziś placówkę PKO Banku Polskiego przy ul. Pana Tadeusza 18 w Łomży i  załatw niezbędne formalności.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę