Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zagubione barwy...

Główne zdjęcie
Łomża, Plac Jana Pawła II, 3 maja 2014, godz. 17.30

- Idąc przed wieczorem 3 maja przechodziliśmy przez Plac Jana Pawła II w Łomży. I oczom naszym ukazał się taki oto widok... - opisuje czytelnik 4lomza.pl załączając zdjęcie na którym widać pozostawioną na ławce poduszkę z biało-czerwonymi wstążkami. - Czy nikt nie mógł zabrać tych wstążek? To jest brak szacunku do barw narodowych! Ciekawe do kiedy będą tam na tej ławeczce?

W sobotę rano na Placu Jana Pawła II odbywały się główne miejskie uroczystości z okazji 223. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Biało-czerwone wstążki w klapy marynarek i płaszczy uczestników patriotycznego spotkania wpinali miejscy urzędnicy. To oni też pozostawili poduszkę z niewykorzystanymi wstążkami na jednej z ławeczek. Mówią, że gdy przypomnieli sobie „o zgubie” i po uroczystościach powrócili na Plac Jana Pawła II aby ją odnaleźć, już jej tam nie było. 

Tymczasem zdjęcie przesłane do nas zostało wykonane 3 maja o godz. 17.30.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę