Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Bernardelli zwyciężył w Biegu Konstytucji

Michał Bernardelli, zawodnik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, zwyciężył w 24. Biegu Konstytucji w Warszawie. Trasę długości 5 km pokonał w czasie 15 minut i 14 sekund. Bernardelli prowadził od startu do mety, pokonując trasę prawie samotnie.

Bieg Konstytucji w Warszawie rozgrywany jest od 1991 roku. W sobotę w padającym deszczu na trasę wybiegło 3310 osób. 
Zwycięzca, 34-letni Bernardelli jest absolwentem dwóch kierunków na Uniwersytecie Warszawskim - informatyki oraz matematyki. Od sześciu lat jest doktorem nauk matematycznych, adiunktem w Szkole Głównej Handlowej. Linię mety przekroczył z ponad minutową przewagą nad kolejny zawodnikiem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę