Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Dachowanie toyoty

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Kierowca toyoty trafił do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego, po tym jak kierowane przez niego auto zjechało z drogi i dachowało. 25-letni mężczyzna podczas dachowania wypadł z samochodu.

Do wypadku doszło w piątek, tuż przed godziną 22.00 w Kupiskach Starych na drodze wojewódzkiej nr 645. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący toyotą mężczyzna, po wyprzedzeniu innego pojazdu, najprawdopodobniej utracił panowanie nad  kierowanym samochodem. Prowadzone przez 25-latka auto zjechało na prawe pobocze, uderzyło w kamienno-betonowe ogrodzenie posesji, po czym dachowało. Mężczyzna podczas dachowania wypadł z samochodu. Został przewieziony do szpitala


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę