Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Narkotyki „Made in Kolno”

Od 20 do 22 lat ma pięciu mężczyzn i jedna kobieta zatrzymani przez policję w związku z uprawą i handlem narkotykami w Kolnie. W trakcie akcji policjanci weszli do kilku mieszkań gdzie odnaleźli między innym 52 sadzonki marihuany. Jak podaje oficer prasowy KPP w Kolnie nad tą sprawą mundurowi pracowali od kilku miesięcy.

Zatrzymań handlarzy narkotyków w Kolnie dokonano w poniedziałek, ale dopiero dziś policja poinformowała o całej akcji. Zgromadzone w sprawie materiały i dowody pozwoliły na przedstawienie wszystkim zatrzymanym osobom zarzutów m.in. uprawy, wprowadzania do obrotu oraz posiadania środków odurzających i psychotropowych. 
W minioną środę Prokurator Rejonowy w Kolnie wobec czterech z nich zastosował środki zapobiegawcze w postaci zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego. Grozi im od trzech do 12 lat więzienia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę