Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Chcą zostać Miss Podlasia 2014

Główne zdjęcie
Patrycja Obrycka

Patrycja Obrycka (20 lat) oraz Małgorzata Kosiorek (22 lata) to dwie dziewczyny z Łomży, które znalazły się finale Konkurs Miss Podlasia. Konkurs ten ma najdłuższą historię ze wszystkich regionalnych konkursów piękności - w Białymstoku odbywa się już od 1998 roku.

Finałowa Gala odbędzie się 16 maja (piątek) o godz. 19 w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku wybrane zostaną najpiękniejsze: Miss Podlasia Nastolatek 2014 i Miss Podlasia 2014. O tytuły w pierwszej grupie rywalizuje 12 dziewcząt, natomiast w drugiej – 21 kobiet.
Póki co trwa głosowanie SMS-owe.

Foto: Patrycja Obrycka
Foto: Patrycja Obrycka
Foto: Małgorzata Kosiorek
Foto: Małgorzata Kosiorek

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę