Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Muzyczna majówka w Nowogrodzie

Najpopularniejsze zespoły muzyki dance i disco polo były gwiazdami „Majówki 2014” w Nowogrodzie. Na scenie przy hotelu Zbyszko wystąpili: bijący rekordy popularności finaliści programu „Must Be The Music”, Piękni i Młodzi z Łomży, Exaited ze zjawiskową wokalistką Agnieszką Drzewnicką oraz jedna z legend polskiej muzyki dance, D-Bomb. Nurt disco polo reprezentowali Aby pograć, Covers i wywodzący się z jednego z prekursorów gatunku Skalar - Skalar’s. Nie zabrakło też popisów DJ Redmana, a zabawa w tanecznych rytmach trwała do białego rana.

Organizatorzy imprezy już zapowiadają jej kontynuację, z udziałem kolejnych gwiazd muzyki tanecznej, takimi jak m.in. Boys, Akcent, Milano, Afterparty czy Powerplay.

Fot. Krzysztof Mierzejewski

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę